Hakkımızda

Reny Yayıncılık, Türkiye’de yayın hayatına yeni başlıyor. Merkezi İngiltere’de bulunan Leeds Language Academy (British UK Akreditasyonuna Sahip) ile işbirliği içerisinde yıllarca yabancılara dil öğretimi konu- sunda tecrübe sahibi olan köklü bir kuruluş ile stratejik işbirliği içerisindedir. Türkiye’de dil alanında uzman, dünyada geçerli dil eğitim metotlarını takip eden, uzman bir kadronun ortaklığı ile kurulmuştur.

İstanbul’da faaliyetine başlayacak olan Reny Yayıncılık, dil öğretiminde ülke gerçeklerini ve ihtiyaçlarını bilip uluslararası tecrübeyi yerel çözümle birleştirip, gerçekçi ve sonuca götüren alternatifleri sunma hedefin de ve kapasitesindedir. Çıkaracağı ürünler MEB müfredatına ve ülkemiz gerçeklerine uygun olacaktır. Türkiye'de seçkin bir kadro ile hazırlanan ürünler, ilkögretim 2. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm sınıfları içine alacaktır.

2015- 2016 eğitim ve öğretim yılında eğitim hayatına merhaba diyecek olan Reny Yayıncılık, 2016-2017 yılında ise 9-12. sınıf eserlerini sunarak ürün yelpazesini genişletecektir. Reny Yayıncılığın Türkiye pazarındaki yayın markası Bill Publishing olacaktır.

Konu anlatımlı kitapları, alıştırma kitapları, soru bankaları, yaprak testleri, akıllı defterleri ve süreli denemeleri ile yayın hayatına başlayan Rely Yayıncılık; gramer, hikâye kitapları, sözlük vs. ile ürünlerini zenginleştirecektir. 2016 yılında ise, lise kitapları ve İngilizce kültür kitapları ile yayın alanını genişletecektir.

Öğretmenlerimize en iyiyi sunmayı hedefleyen Rely Yayıncılı, istifadeli bir şekilde kurgulanmış web sitesi, flash belleklerde, kitapların akıllı tahta uygulamaları, otomatik sınav hazırlama programları, sınıf posterleri, flash kartları vs. ile öğretmenlerimize her türlü desteği verecektir.
İşini en iyi yapan, sağlıklı hizmet üretebilen, dinamik bir bayi ağı kurmayı hedefleyen Rely Yayın, toplam 100 bayi ile Türkiye’ye “merhaba” diyecektir. Türkiye'deki AR-GE çalışmalarını uzun bir süredir titizlikle yürüten Reny Yayıncılık, tüketiciler için hizmet üretmeyi ve yurdun her köşesine ulaşmayı hedeflemektedir.

Türkiye'de bu alanda faaliyet gösteren bütün yayınların emeğine saygı gösteren Reny Yayıncılık, üretim ve satış politikalarında, etik değerlerden asla taviz vermeyecektir. Bu duygularla bizimle birlikte Temmuz ayından başlayarak yayıncılığımıza destek veren, içerik üreticilerimize, bayi dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Umarız, öğretmen ve öğrencilerimizin beğeneceği ve istifade edecekleri ürünlerle eğitim sistemimize katkıda bulunmuş oluruz.

Saygılarımızla.

RENY YAYIN
Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. Altay Sok. No:8
Yenibosna / Bahçelievler / İSTANBUL
Tel: 0 ( 212 ) 496 10 30
 
www.reny.com.tr
info@reny.com.tr
 
© 2016 Reny Yayın. Her Hakkı Saklıdır.